Podjęcie Uchwały nr 7/2020 w sprawie zawarcia Ugody z Pekao Property.

Szanowni Państwo,


uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy zbieranie głosów pod Uchwałą numer 7/2020, w sprawie zawarcia ugody ze spółką Pekao Property w zakresie dotyczącym wykonania systemu p.poż wraz z monitoringiem na naszej nieruchomości.Uchwała została poparta przez ponad 55% Właścicieli, żaden z oddanych głosów nie był przeciwny przedstawionej propozycji.

Dziękujemy za każdy oddany głos!  Kolejnym krokiem będzie zawarcie ugody przez Wspólnotę ww. sprawie. Poinformujemy Państwa również osobną komunikacją o zaksięgowaniu na wspólnotowym rachunku tej niebagatelnej kwoty. W załączniku znajdą zaś Państwo zawiadomienie o podjętej Uchwale. 

Zebranie wymaganej większości nie było łatwe. Wiele lokali jest aktualnie wynajmowanych. Dodatkowo, w okresie pandemii liczne grono Właścicieli postanowiło zmienić miejsce przebywania i z nimi również kontakt mieliśmy utrudniony.Bardzo prosimy Państwa o aktywność i głosowanie nad przedstawianymi Uchwałami. Jest to w interesie nas wszystkich. Zarówno tych osób, które mieszkają na osiedlu, jak też tych, dla których mieszkanie jest tylko jedną z posiadanych nieruchomości.

PDF Zawiadomienie o podjętej Uchwałale nr 7/2020.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.