Podlewanie roślin na loggiach i balkonach.

Szanowni Mieszkańcy,

pora letnia sprzyja intensywnemu podlewaniu roślin.
W imieniu własnym oraz osób posiadających balkony/loggie położone na niższych kondygnacjach, prosimy jednak o zachowanie ostrożności i umiaru podczas podlewania roślin znajdujących się poza mieszkaniem.
Spływająca woda może kapać na przechodniów, brudzić elewację oraz balkony i okna Sąsiadów znajdujące się poniżej.

Będziemy wdzięczni za stosowanie odpowiednich osłon i podstawek pod donice oraz o podlewanie roślin z umiarem.

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.