Nowe kody wejściowe od 5 kwietnia 2021 roku.

Szanowni Państwo,

w trosce o zapewnienie jak największego poziomu bezpieczeństwa na naszym osiedlu, uprzejmie informujemy, iż z dniem 5 kwietnia 2021 roku (poniedziałek) zostaną zmienione kody wejściowe na teren osiedla oraz do poszczególnych klatek schodowych.
Przesłanymi w kolejnej korespondencji kodami będą się Państwo mogli posługiwać na terenie całego osiedla – nie ma wprowadzonych ograniczeń skutkujących brakiem możliwości otwarcia drzwi np. do klatki numer 5, kodem posiadanym przez mieszkańca z klatki 2. KODY SĄ UNIWERSALNE – działają wszędzie.
Dotychczasowe kody będą aktywne do dnia 4 kwietnia 2021 roku. Po tym dniu zostaną one wyłączone i nie będzie można z nich już korzystać na terenie osiedla.

Posiadane przez Państwa karty magnetyczne i breloki są i będą cały czas aktywne – w tym zakresie nie wdrażamy żadnych zmian.
W trosce o nasze wspólne dobro, prosimy o nieprzekazywanie kodów wejściowych innym osobom, w szczególności spoza naszego osiedla.
Jeżeli kontrola dostępu ma spełniać swoją funkcję oraz dać nam poczucie bezpieczeństwa, to kody nie mogą być udostępniane. W przeciwnym razie, taka forma zabezpieczenia staję się fikcją, a tego nie chcemy. Jest to szczególnie ważne w przypadku klatek numer 1 i 2, gdzie wejście do nich zlokalizowane jest od strony zewnętrznej osiedla.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.