Spotkanie roczne 2021 – informacja organizacyjna.

Szanowni Państwo,

z uwagi na rozwijającą się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej sytuację epidemiologiczną, w trosce o Państwa zdrowie i komfort spotkania z nami oraz innymi Mieszkańcami, jesteśmy zmuszeni przesunąć termin Zebrania Rocznego Wspólnoty na najbliższy możliwy termin tj. maj/czerwiec 2021 roku, podobnie jak miało to miejsce w roku 2020. O konkretnym terminie i miejscu planowanego Zebrania Rocznego WMJK60 poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem, zgodnie z przyjętą we Wspólnocie praktyką.  Jednocześnie chcielibyśmy przekazać, iż pomimo panującej pandemii, finanse Wspólnoty utrzymują się na bardzo dobrym, bezpiecznym poziomie.

Realizujemy również  prace remontowe i modernizacyjne na terenie nieruchomości.Powstały w ostatnich miesiącach wzrost zadłużenia z tytułu opłaty czynszów (w większości spowodowany przejściowymi problemami finansowymi Mieszkańców) jest przez nas bacznie obserwowany, a z osobami zalegającymi w opłatach utrzymujemy systematyczny kontakt. Podkreślamy także, iż wszystkie świadczone przez naszych kontrahentów usługi (ochrony, sprzątania, pielęgnacji zieleni, konserwacja) są realizowane w sposób należyty, nad czym osobiście czuwamy. 

Życzymy Państwu dużo zdrowia i odporności w tym trudnym czasie. Liczymy, że z chwilą nadejścia wiosny sytuacja poprawi się i będzie można zaplanować powrót do normalności.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.