Szlachetna Paczka WMJK60, edycja 2020, ruszamy!

Szanowni Państwo,

Ludzie dobrego serca!Ruszamy z 7 edycją Szlachetnej Paczki WMJK60. W tym roku pomagamy 7 osobowej rodzinie (małżeństwo z piątką dzieci). Tegoroczna Paczka będzie dla nas wyjątkowa- mamy nadzieję, że zdążymy z pomocą na czas, tak aby wszyscy domownicy mogli się z niej ucieszyć. Niestety nieuleczalna choroba żony i mamy dzieci postępuje bardzo szybko. W momencie kwalifikacji rodzin do pomocy, kobieta jeszcze miała siły aby siedzieć. W połowie listopada Pani Anna była już leżąca, teraz są trudności w komunikacji z nią. Niestety choroba ją zabiera. Na oczach dzieci, w domu, w biedzie, bardzo szybko……….. 🙁 W niedługim czasie z dziećmi zostanie tylko ojciec.

Rodzina składa się z: OJCIEC (43 lata), MATKA (39 lat), SYN (16 lat), CÓRKA (13 lat), CÓRKA (6 lat), CÓRKA (2 lata), CÓRKA (6 miesięcy). Zróbmy wszystko aby im pomóc! Głównymi potrzebami rodziny jest żywność, środki czystości, ubrania. Potrzebujemy również materiałów budowlanych- wstępnie 5 worków gładzi gipsowej i 5 worków kleju Knauf. Z mebli celujemy w dwie komody na ubrania i stół o długości 140cm (rozkładany) z 6 krzesłami. Przyda się pościel, garnki i opiekacz do kanapek. Pomoc przyjmujemy do dnia 12.12.2020. W niedzielę 13 grudnia 2020 jedziemy do rodziny, z którą mamy kontakt już teraz i która wyraziła zgodę na osobiste wręczenie paczki. Formy wsparcia: dary rzeczowe przyjmujemy na ochronie do dnia 12.12.2020. Na ochronie znajduje się również prostokątny pojemnik gdzie można wrzucać pieniądze. 

Można również przelać środki na specjalne konto w ALIOR BANK, w tytule przelewu wpisując „Szlachetna Paczka”:  41 2490 0005 0000 4100 9879 9671.

Zróbmy razem coś dobrego!  

PDFPotrzeby rodziny

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.