Koronawirus – nasze wspólne bezpieczeństwo.

Szanowni Państwo,

[Wyłączenie z użytkowania placu zabaw]z uwagi dalsze rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa i związane z tym odgórne ograniczenia, dla bezpieczeństwa naszych Mieszkańców, postanowiliśmy tymczasowo wyłączyć z użytkowania plac zabaw. Prosimy o niekorzystanie z niego do odwołania.


[Pojedyncze korzystanie z windy]Prosimy również, aby korzystnie z windy odbywało się „pojedynczo”,  tzn., by w windzie, w tym samym czasie, nie przebywały osoby, które razem nie zamieszkują. Jeżeli będą Państwo widzieli, że winda jest „zajęta”, prosimy o pozwolenie Mieszkańcom wysiąść na właściwym piętrze i dopiero wówczas przywołanie windy. 
[Odbiór rowerów z przechowania zimowego]Odbiór rowerów z przechowania zimowego jest możliwy, ale nie będzie to realizowane grupowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani odbiorem swoich rowerów z przechowania, prosimy dać nam o tym znać. Będziemy to organizować indywidualnie, a rower będzie przygotowany do odbioru na ochronie. 
[Części wspólne Osiedla]Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by części wspólne Osiedla były codziennie dezynfekowane specjalnym płynem. Dodatkowo furtka wejściowa na osiedle wraz z domofonem i przyciskiem zamontowanym wewnątrz osiedla, służącym do otwierania furtki, jest dezynfekowana co najmniej kilkanaście razy dziennie przez pracowników ochrony.


Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.