Działania związane z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju. Zmiana terminu spotkania rocznego WMJK60.

Szanowni Państwo,

w ślad za naszym mailem z dnia 4 marca 2020 roku, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zagrożone pandemią koronawirusa, uprzejmie informujemy iż termin Zebrania Rocznego WMJK60, został przesunięty na drugą połowę kwietnia 2020 roku. O konkretnej dacie poinformujemy Państwa stosowną komunikacją mailową. 
Powyższe jest zgodne z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju (https://www.gov.pl/web/rozwoj/roczne-zebrania-wspolnot-mieszkaniowych-moga-zostac-przelozone).

[Ciągłość świadczenia usług]Jednocześnie, pragniemy Państwa zapewnić, iż wszystkie usługi związane z zarządzaniem naszą Wspólnotą, są realizowane w sposób ciągły. Nie przewidujemy w tym zakresie zmian, a w przypadku gdyby sytuacja uległa pogorszeniu, będziemy na bieżąco podejmować stosowne decyzje. Celem zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa, nasze dyżury odbywające się we wtorki, zostają do dnia 31 marca 2020 roku wstrzymane. Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno telefoniczne, jak i mailowo. W przypadku gdyby indywidualna sprawa wymagała omówienia, nie widzimy przeszkód, aby spotkać się z Państwem na otwartej przestrzeni, w dogodnym dla Państwa terminie. 

Jednocześnie, pragniemy Państwa zapewnić, iż wszystkie usługi związane z zarządzaniem naszą Wspólnotą, są realizowane w sposób ciągły. Nie przewidujemy w tym zakresie zmian, a w przypadku gdyby sytuacja uległa pogorszeniu, będziemy na bieżąco podejmować stosowne decyzje. Celem zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa, nasze dyżury odbywające się we wtorki, zostają do dnia 31 marca 2020 roku wstrzymane. Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno telefoniczne, jak i mailowo. W przypadku gdyby indywidualna sprawa wymagała omówienia, nie widzimy przeszkód, aby spotkać się z Państwem na otwartej przestrzeni, w dogodnym dla Państwa terminie. 

[Budżet Wspólnoty i płatności czynszu]Pomimo, iż budżet Wspólnoty jest bardzo stabilny, prosimy Państwa o dalszą terminową realizację opłat czynszowych. Osoby, które w aktualnej sytuacji gospodarczej znalazły się lub znajdą się w trudnej sytuacji finansowej prosimy o kontakt mailowy z Zarządem. Każdą sprawę rozpatrzymy indywidualnie i wspólnie postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie. Oczywiście, w stosunku do osób z którymi prowadzimy indywidualną korespondencję w sprawie zadłużenia, nasze stanowisko pozostaje niezmienne i oczekujemy spłaty w uzgodnionych terminach. 

[Dodatkowe działania. Ewentualna kwarantanna poszczególnych Mieszkańców]Dodatkowo, tak jak uprzednio informowaliśmy, wszystkie części wspólne, tj. przyciski, poręcze, klamki, będą codziennie dezynfekowane specjalnymi środkami, tak aby zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa.W przypadku gdyby w przyszłości doszło do sytuacji (na chwilę obecną nie mamy wiedzy, aby taka wystąpiła), iż którykolwiek z naszych Mieszkańców zostałby objęty kwarantanną lub zostanie hospitalizowany w związku z potencjalnym zarażeniem koronawirusem, bardzo prosimy o przekazanie nam takiej informacji.Zapewniamy Państwa, iż każda osoba objęta domową kwarantanną zostanie przez nas otoczona niezbędną pomocą. Musimy mieć jednak wiedzę o takiej sytuacji, tak abyśmy mogli podjąć stosowne działania i udzielić pomocy. 

[Lekarze na Osiedlu. Niezbędna pomoc medyczna dla dzieci]W tej trudnej sytuacji, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich lekarzy zamieszkałych na naszym Osiedlu, o kontakt z nami. Chcielibyśmy stworzyć wewnętrzną pomoc, szczególnie dla naszych najmłodszych Mieszkańców, tak aby ograniczyć wizyty w przychodniach. Często spojrzenie do gardła dziecka lub jego osłuchanie może być przynajmniej w pierwszej fazie „zwykłej choroby” nieocenionym wsparciem.

[Szeroko rozumiane wsparcie]W przypadku pojawienia się rzeczy, o których nie wspomnieliśmy w naszym mailu, uprzejmie prosimy o kontakt z Zarządem Wspólnoty. Do każdej sytuacji będziemy podchodzić indywidualnie i starać się znaleźć dogodne rozwiązanie. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zarząd Wspólnoty WMJK60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.