Naprawa górnych tarasów balkonowych zlokalizowanych pomiędzy klatką 10, a 11.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 17-18 maja 2021 roku (poniedziałek-wtorek), od godziny 9:00, planowane jest rozpoczęcie prac remontowych związanych z naprawą górnych tarasów przynależących do lokali mieszkalnych zlokalizowanych pomiędzy klatą nr 10, a nr 11 od strony południowej (Etap 1).

Realizacja wskazanych prac remontowych będzie wiązała się z koniecznością rozstawienia rusztowania przed klatką nr 10 i nr 11, w drugiej części patio, na trawniku. W trakcie wykonywania remontu teren wokół rusztowania będzie odgrodzony płotem uniemożliwiający swobodny dostęp do rusztowania. Wszystkie prace odbywać się będą z poszanowaniem zasad BHP. Prosimy, aby dzieci nie traktowały tymczasowej instalacji jako kolejnego miejsca zabaw.

Termin zakończenia tego etapu prac powinien nastąpić ok 1 czerwca 2021 roku, przy czym jego dotrzymanie jest zależne od warunków pogodowych (głównie brak opadów).

Ze strony Wykonawcy prac remontowych (firma:  Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. ) mamy zapewnienie dołożenia wszelkich starań, aby wskazane prace zakończyły się w możliwie najkrótszym terminie. Postęp i jakość prac będziemy monitorować na bieżąco.

W kolejnym etapie naprawiane będą tarasy przynależące do lokali mieszkalnych zlokalizowanych pomiędzy klatką 2 i 3 (Etap 2), o czym będziemy Państwa informować odrębnym newsletterem.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.