Fotowoltaika – realizacja projektu.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 15.10.2021 roku, Wspólnota zawarła kompleksową umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej dla naszej nieruchomości. Wykonawcą prac będzie firma Ozebud sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie.Oferta firmy Ozebud została wybrana w drodze zapytania ofertowego. Finalny wybór został poprzedzony indywidualnymi negocjacjami oraz konsultacją merytoryczną projektu. 

Wykonawca posiada bogate doświadczenie w realizacji inwestycji o mocy powyżej 10 kWp, w tym dla spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot. Część z nich została zaprezentowana na firmowej stronie WWW: https://www.ozebud.pl/realizacje-powyzej-10-kwp/
Nasza instalacja będzie składała się ze 134 szt paneli Canadian Solar Inc, jednego inwertera SolarEdge Technologies SE50k oraz 67 szt optymalizatorów SolarEdge P801. Panele zostaną umieszczone na konstrukcji montażowej K2, balastowej.
W najbliższych dniach na budynku rozpoczną się prace instalacyjne. W dniu 5 listopada realizowane będą przygotowawcze prace elektryczne, pomiędzy 6 a 8 listopada prace instalacyjne na dachu. Całość prac ma się zakończyć do dnia 17 listopada 2021 roku. Z ciekawostek zdradzimy Państwu, iż transport urządzeń na dach odbędzie się z wykorzystaniem żurawia obsługującego sąsiednią budowę.
Z ogromnym zainteresowaniem uczestniczymy w tym zadaniu.Jesteśmy przekonani, że podejmowane działania przyczynią się nie tylko do poprawy środowiska ale też realnie zmniejszą koszty zużywanej energii elektrycznej w częściach wspólnych nieruchomości.

Z poważaniem,

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.