Weekend majowy – kompleksowe mycie garaży.

Szanowni Państwo,

nadchodzący weekend majowy planujemy wykorzystać na kompleksowe, dodatkowe mycie garaży (obie kondygnacje). Termin nie jest przypadkowy. Spodziewamy się, że w garażach będzie mało aut (wyjazdy weekendowe), a osoby które zostaną na miejscu będą miały łatwiejszą możliwość zaparkowania aut na zewnątrz. Prace planujemy rozpocząć w piątkowy wieczór (28.04.2023) i realizować je, z przerwami technologicznymi, do dnia 02-03.05.2023.W pierwszej kolejności garaże zostaną odkurzone i zamiecione, następnie użyta zostanie maszyna myjąca oraz szorująca. Zastosowana będzie profesjonalna chemia, która powinna poradzić sobie także z plamami po olejach.

W związku z realizowanymi pracami zwracamy się do Państwa z prośbą o:

(1) usunięcie z garaży wszystkich rzeczy, które nie służą bieżącej obsłudze pojazdów (wszelkie kartony, puste pojemniki, meble, materace, etc)

(2) w miarę możliwości o wyjazd pojazdami w dniu 29/30.04.2023 (poziom -1) i 30.04/01.05.2023 (poziom -2)

Im więcej pojazdów opuści hale garażowe, tym dokładniej usługa zostanie zrealizowana. Jest to bardzo ważne, gdyż dużo piasku znajduje się pod pojazdami, które rzadko wyjeżdżają, przez co nie ma dostępu do powierzchni pod nimi.Liczymy na zrozumienie oraz współpracę.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.