Szlachetna Paczka 2022- informacje po spotkaniu z rodziną.

Szanowni Państwo,

jesteśmy po spotkaniu z rodziną, do której niebawem skierowana zostanie nasza pomoc. Rodzina zgodziła się na zamieszczenie zdjęć oraz osobiste doręczenie paczki przez nas w dniu finału.Rodzina zamieszkuje budynek gospodarczy, który Pan Marcin (ojciec) samodzielnie zaadaptował na cele mieszkalne. W domu jest łazienka, kuchnia, pokój dzieci i rodziców. Największą udręką jest grzyb, który wychodzi na ścianach. Budynek jest ogrzewany głównie drewnem rozbiórkowym lub gałęziami, które rodzina może zabrać w zamian za uporządkowanie terenów sąsiednich gospodarstw. Prac wykończeniowych wymaga głównie łazienka.

Po rozmowie z rodziną wiemy, iż na liście potrzeb nie znalazły się, a są potrzebne: EKOGROSZEK, stelaż pod materac dla rodziców (dziś materac jest położony na paletach), szafki łazienkowe, zlew, środek przeciw wilgoci, drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, listwy przypodłogowe.
Zbieramy zatem środki finansowe na zakup wskazanych rzeczy. Aktualnie mamy pierwszą wpłatę w wysokości 200 PLN (dziękujemy). Rodzina jest bardzo zakłopotana i zawstydzoną pomocą. Nigdy nie znajdowali się w takiej sytuacji, zawsze starali sobie radzić samodzielnie. Chcemy, aby pomoc, którą niebawem otrzymają, wsparła ich w bieżących trudnościach oraz pozwoliła z impetem ruszyć w nowy rok. Zapraszamy Państwa do podzielenia się i włączenia w akcję! 
To już nie jest dla nas anonimowa rodzina, tylko konkretne 4 osoby, które czekają z nadzieją na nasz przyjazd. 

PDF WMJK60 Szlachetna Paczka 2022 – potrzeby rodziny 2022.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.