Szlachetna Paczka 2021- potrzebujemy wsparcia i darów rzeczowych.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za wszystkie wpłaty oraz dary rzeczowe przekazane nam do tej pory w ramach akcji Szlachetna Paczka. W załączniku przesyłamy Państwu pełne zestawienie z wykazem zaksięgowanych wpłat oraz spisem tego co otrzymaliśmy. 

W pliku znajduje się również zestawienie rzeczy, których zakup chcemy zrealizować.Jesteśmy po rozmowie z Rodziną, która z wielką nadzieją czeka na swoją Szlachetną Paczkę. Rozmowa ukierunkowana była na zbadanie, czy będą w stanie zorganizować prace budowlane mające na celu stworzenie łazienki. Determinacja w tym zakresie jest u nich bardzo duża. Powiedzieli, że jakby materiały już były, to prace zaczynają od jutra. Teraz, jak są przymrozki, wszyscy załatwiają się do wiaderek, które rano są wynoszone………80 km od Warszawy, w 2021 roku………..
Wykonaliśmy rachunek sumienia i wiemy, że potrzebujemy zebrać niebagatelną kwotę 12.775 PLN, z czego 6.500 PLN to koszt materiałów potrzebnych do zrobienia łazienki. Aktualnie w skarpecie mamy 9.850 PLN. Jeżeli ktoś z Państwa rozważa wsparcie finansowe dla akcji, prosimy o zrobienie tego w ciągu najbliższego dnia, tak abyśmy mogli zacząć realizować zakupy. Prosimy również o dary rzeczowe, szczególnie w zakresie środków czystości i artykułów spożywczych. Są one bardzo potrzebne, a na dziś nie zebraliśmy ich wiele. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy do tej pory wsparli nas w przygotowaniu Paczki. Wierzymy, że uda nam się odmienić los kolejnej rodziny. Pamiętajmy, warto mądrze pomagać, dobro wraca. Dziękujemy:) 

PDFPotrzeby rodziny SzP 2021.

PDFSz Paczpaczka 2021 zestawienie.05.12.2021.

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.