Pomieszczenie biurowe – konkurs ofert na najem od dnia 01.07.2022 roku.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż ogłaszamy konkurs na najem pomieszczenia biurowego o numerze 400, od dnia 01 lipca 2022 roku. 

Pomieszczenie przeznaczone pod wynajem zlokalizowane jest wewnątrz osiedla, na poziomie „0”, a wejście do niego znajduje się w klatce 5. Do tej pory, w pomieszczeniu prowadzone było biuro rachunkowe oraz służyło ono jako miejsce spotkań biznesowych i małe call center. Lokal posiada doprowadzoną instalację ZW, CW oraz toaletę. Na jego wyposażeniu znajduje się również domofon, skrzynka pocztowa, na podłodze położona jest wykładzina. Są biurka oraz regały do przechowywania dokumentów. Pomieszczenie jest czyste i zadbane, nie wymaga prac remontowych. Szczegółowy opis lokalu zawarty jest w załączonym drafcie umowy najmu. Najem pomieszczenia nie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zamieszczenie jakichkolwiek szyldów przy wejściu na teren osiedla.

Pomieszczenie biurowe zostanie wynajęte w trybie konkursu ofert, w którym decydująca będzie zaproponowana miesięczna opłata za najem.Wszelkie warunki odnoszące się do najmu, zostały przez nas uwzględnione w umowie, stanowiącej załącznik do niniejszego komunikatu. Konkurs jest transparentny, a po jego zakończeniu przedstawimy podsumowanie złożonych ofert.

DO KIEDY SKŁADAĆ OFERTY?
Oferty zawierające proponowaną miesięczną opłatę brutto za najem lokalu, prosimy składać w zamkniętych kopertach, w pomieszczeniu Ochrony lub Zarządu, do dnia 28 czerwca 2022 roku. Oferty można wysyłać również drogą elektroniczną, na adres: wmjk60(at)gmail.com.

KIEDY JEST OTWARCIE OFERT ORAZ ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU?
Koperty zostaną komisyjnie otwarte w dniu 28 czerwca 2022 roku, o godz. 20:00 w pomieszczeniu Zarządu. O wyborze najkorzystniejszej oferty poinformujemy drogą e-mailową w dniu 29 czerwca 2022 roku. Wraz z dokonanym wyborem prześlemy podsumowanie złożonych ofert.

KIEDY MOŻNA OBEJRZEĆ POMIESZCZENIE?
Jesteśmy gotowi zaprezentować lokal w dogodnej porze. Prosimy o kontakt telefoniczny: 509097352 celem uzgodnienia terminu.

NA JAKICH ZASADACH ODBYWA SIĘ NAJEM?
Najem odbywa się na zasadach wskazanych w zaproponowanej umowie. Plik PDF został załączony do newslettera.

Serdecznie zapraszamy do składania Ofert!

PDFLokal 400 – zdjęcia.

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.