OSTATNI – dodatkowy przegląd kominiarski w dniu 15 maja 2024 roku.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 15 maja 2024 roku (środa), w godzinach 18:30-20:00 zostanie przeprowadzony dodatkowy przegląd kominiarski. Mail został wysłany tylko do lokali, które nie były dostępne w dniach 10 lutego 2024 roku oraz 14 marca 2024 roku. Jednocześnie pragniemy poinformować, że przegląd będzie przeprowadzony jedynie w wyznaczonym terminie oraz wskazanych godzinach. Prosimy o zaplanowanie i udostępnienie mieszkań.

Dodatkowo, prosimy o niezgłaszanie preferencji godzinowych dla przeglądu. W trakcie jego trwania kontrola zostanie przeprowadzona jedynie w lokalach, które nie były dostępne w pierwszym i drugim terminie, zgodnie z numeracją.
Nie przewidujemy kolejnego bezpłatnego terminu wykonania przeglądu. Przypominamy przy tym, iż zgodnie z Ustawą Prawa Budowlanego z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 1332 z późn. zm.), dotyczącą przeglądu skuteczności wentylacji mechanicznej jest obligatoryjne. W przypadku braku udostępnienia mieszkania istnieje obowiązek przeprowadzenia pomiarów na własny koszt oraz dostarczenia dokumentów z przeglądu do Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Kazimierza 60 nie później niż do dnia 31 maja 2024 roku.

Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.