Maseczka wielokrotnego użytku dla Mieszkańców Wspólnoty.

Szanowni Państwo,


mamy możliwość dokonania grupowego zakupu maseczek ochronnych dla mieszkańców naszego osiedla. Dostawa planowana jest na dzień 6 kwietnia 2020 roku (poniedziałek). Koszt jednej maseczki to 12,90 PLN brutto i zostanie doliczony do rozliczenia mediów za okres 1H 2020 roku.
Osoby zainteresowane zakupem maseczki prosimy o przesłanie maila na adres wspólnoty (wmjk60@gmail.com) z podaniem numerem lokalu i ilości maseczek niezwłocznie, jednak nie później niż do końca jutrzejszego dnia (31.03.2020). 
Opis maseczki:Maseczka jest WIELOKROTNEGO użytku, dwuwarstwowa na twarz uszyta z atestowanej, antyalergicznej bawełny, można ją prać oraz prasować, dla kobiet i mężczyzn. Łatwo zakładana na delikatne gumki za uszy. Górna część maski posiada usztywnienie w postaci blaszki profilującej, aby idealnie dopasować przyleganie przy nosie oraz pod oczami. Dół maski obszyty gumką silikonową, aby materiał dobrze przylegał pod brodą.
Materiał użyty do wyprodukowania maski spełnia wymagania normy XVII REACH (Certyfikat potwierdzający numer IW 00014 – wydany przez instytut OEKO-TEX), deklaracja zgodności według ISO 17050-1, STANDARD 100 by OEKO-TEX.
Maseczka na twarz zmniejsza ryzyko przedostania się do ludzkiego organizmu kurzu, pyłu, drobnych substancji, zmniejsza ryzyko zarażenia się drobnoustrojami. Idealnie sprawdzi się podczas pobytu w poczekalniach i innych zgromadzeniach dużej ilości ludzi lub podczas podróży środkami transportu publicznego.
Pochodzenie produktu: Maski są w 100% wyprodukowane w Polsce w pracowni NGV, materiały dostarcza polski, certyfikowany producent bawełny.

Jest to kolejne z działań podejmowanych przez Zarząd Wspólnoty celem ochrony zdrowia naszych mieszkańców. O następnych krokach będziemy Państwa informowali w miarę postępu prowadzonych rozmów.


Z poważaniem,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Jana Kazimierza 60

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.