Zbieramy podpisy pod petycją w sprawie utworzenia Parku Zielone Odolany

Szanowni Państwo,

Składanie podpisów pod petycją w sprawie utworzenia Parku Zielone Odolany odbywa się w pomieszczeniu ochrony Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Kazimierza 60 gdzie wyłożone są karty podpisów. Jeśli ktoś z zewnątrz chciałby również złożyć swój podpis prosimy o naciśnięcie czerwonego dzwonka na domofonie przy furtce wejściowej, a następnie przekazanie ochroniarzowi informacji o chęci złożenia podpisu pod petycją. Ochrona jest poinformowana o tej akcji.

Jeśli są Państwo obecnymi lub przyszłymi mieszkańcami okolicy lub też zwyczajnie zależy Państwu na zachowaniu terenu zielonego na Odolanach to prosimy o przyłączenie się do akcji zbierania podpisów i pobraniu petycji oraz karty podpisów i zebraniu podpisów w swojej społeczności. Kartę z podpisami prosimy dostarczyć osobiście (pomieszczenie ochrony Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Kazimierza 60) lub przesłać pocztą na adres:

Zarząd Wspólnoty i Administracja
ul. Jana Kazimierza 60
01-248 Warszawa

Podpisy zbieramy do końca czerwca 2013. Petycje należy dostarczyć najpóźniej w dniach 1-5 lipca 2013. Należy pamiętać, że na karcie podpisów powinna być wpisana osoba, która zbierała podpisy.więcej

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprawy bieżące i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.