Zbieramy podpisy pod petycją w sprawie utworzenia Parku Zielone Odolany

Szanowni Państwo,

Składanie podpisów pod petycją w sprawie utworzenia Parku Zielone Odolany odbywa się w pomieszczeniu ochrony Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Kazimierza 60 gdzie wyłożone są karty podpisów. Jeśli ktoś z zewnątrz chciałby również złożyć swój podpis prosimy o naciśnięcie czerwonego dzwonka na domofonie przy furtce wejściowej, a następnie przekazanie ochroniarzowi informacji o chęci złożenia podpisu pod petycją. Ochrona jest poinformowana o tej akcji.

Jeśli są Państwo obecnymi lub przyszłymi mieszkańcami okolicy lub też zwyczajnie zależy Państwu na zachowaniu terenu zielonego na Odolanach to prosimy o przyłączenie się do akcji zbierania podpisów i pobraniu petycji oraz karty podpisów i zebraniu podpisów w swojej społeczności. Kartę z podpisami prosimy dostarczyć osobiście (pomieszczenie ochrony Wspólnoty Mieszkaniowej Jana Kazimierza 60) lub przesłać pocztą na adres:

Zarząd Wspólnoty i Administracja
ul. Jana Kazimierza 60
01-248 Warszawa

Podpisy zbieramy do końca czerwca 2013. Petycje należy dostarczyć najpóźniej w dniach 1-5 lipca 2013. Należy pamiętać, że na karcie podpisów powinna być wpisana osoba, która zbierała podpisy.więcej

Dodaj komentarz za pomoca Facebooka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprawy bieżące i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Zbieramy podpisy pod petycją w sprawie utworzenia Parku Zielone Odolany

 1. tomek pisze:

  w naszym parku zyja na pewno sikorki i szpaki czy to nie sa gatunki prawnie chronione? czy moze ten aspekt takze można byłoby wykorzystać.

 2. BeJot pisze:

  Ani szpak, ani sikorka nie widnieją na liście gatunków objętych ochroną, niestety

 3. Dorota pisze:

  Wszystkie sikorki są pod ochroną.
  http://www.eko.org.pl/lkp/ostoje_html/gatchron.htm

  Zgodnie z art. 52 ustawy o ochronie przyrody okres ochronny ptaków trwa od 1 marca do 15 października.

  W tym czasie obowiązuje bezwzględny zakaz niszczenia gniazd, siedlisk, jaj oraz form młodocianych ptaków.

  Za zniszczenie miejsc lęgowych ptaków grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.